Kadınca Pembe Hayatlar

Kısa Boylular İçin Gelinlik Modelleri

Kısa Boylular İçin Gelinlik Modelleri Yorumlar: 2 Okunma: 16488

Kısa boylu gelinlere daha çok robadan ya da yüksek belli gelinlikleri tavsiye ederiz.Belden evaze gelinlik modelleri tercih etmeliler ki bacak boyu uzun görünsün.Ama mutlaka basenden sonra dizden dolaşan modellerden uzak durmalılar.Bacak boyunu kısa gösterdiği için boyumuzu olduğundan daha kısa gösterecektir.Bunun yanı sıra iki parça gelinlik modellerini de tercih edebilirler.Eğer çok kabarık belden direk kabarık modelleri tercih ederlerse bu da aynı şekilde boyumuzu olduğundan daha kısa gösterecektir. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta boyumuzu olduğundan daha uzun göstermesi için bacak boyumuzu uzun gösteren modelleri seçmek ve kullanmaktır.
Kısa boylu gelin adayların da etek kısmına çok fazla önem verilmemeli.Daha çok üst beden dikkat çekmeli.Eğer etek uçlarında işlemeler, danteller, çiçekler olursa bu sefer dikkatler etek kısmına verileceği için aynı şekilde boyun kısalığı aynı şekilde açığa çıkacaktır.

 

2 yorum yapılmıs

  1. Gelinlikler gerçekten harika.Keşke resim olarak internette araştırma şansımız olsaydı enazından satışı yapılan mağazaları bulabilirdik belkide.Ya da en güzel bunları ben çıktısını alim mağazalardan bakim.Yakında düğünüm var şimdiden araştırma yapmam lazım.Aralarında beğendiğim oldukça fazla umarım bir tanesini bulabilirim.İnşalla o modeli bulabilirim.Enazından denemek için.Paylaşım için teşekkür ederim.

    Cevapla
  2. Gelinliklere bayıldım.Modeller gerçekten çok güzel acilen daha fazla bilgi istiyorum bu modeller hakkında :)

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pasta Tarifleri